Shkarkimi falas i elementeve Photoshop

Adobe Photoshop Elements

  • Rank
    (4/5)
  • Shqyrtime: 3920
  • Licenca: 99.99 dollarë
  • Shkarkimet: 56 mijë
  • Versioni: 2022
  • E pajtueshme: Windows, macOS

A e dini se ku dhe si të merrni provën falas të Adobe Photoshop Elements? A është e rrezikshme dhe e paligjshme të shkarkoni një version pirate? Cilat janë alternativat më të mira në 2022 ? Gjeni të gjitha përgjigjet tuaja më poshtë.

Adobe Photoshop Elements është një version mjaft i thjeshtë Ps për redaktim (mësoni më shumë rreth si të merrni Lightroom falas ose shkarkoni Photoshop falas). Edhe pse është i lirë dhe i lehtë për t’u përdorur, ai ka shumë funksione të fuqishme për redaktim. Me ndihmën e programit, ju lehtë mund të manipuloni imazhet tuaja, duke i etiketuar ato me fjalë kyçe dhe duke i vendosur ato në albume. Për më tepër, me ndihmën e njohjes automatike të fytyrës dhe etiketave, mund të gjeni një person të caktuar në pak sekonda.  

ndërfaqja e elementeve photoshop

Versioni më i fundit i Adobe Photoshop Elements 2022 u krijua për punë të shpejtë. Kur hapni këtë aplikacion për redaktimin e fotografive, shihni shfaqjet e rrëshqitjeve të krijuara automatikisht, si dhe kolazhe fotografish dhe video në ekranin kryesor. Me një udhëzues hap pas hapi dhe funksione të automatizuara, ju mund të krijoni fotografi të bukura duke qenë amatore në redaktim. Ky program është një mjet i shkëlqyeshëm për të realizuar idetë krijuese të fillestarëve.

Mund të shkarkoni veprime falas në Photoshop, mbivendosje falas të Photoshop, tekstura falas në Photoshop dhe furça falas për Photoshop për ta bërë post-përpunimin tuaj më të shpejtë dhe profesional. Nëse doni të portrete Photoshop shpejt dhe profesionalisht, por jeni i ri në Photoshop, shikoni këto Mësime Photoshop që janë të lehta dhe kërkojnë kuptueshmëri.

Kërkesat e sistemit

OS: Windows, macOS
RAM: 4 GB RAM (rekomandohet 8 GB)
Disk space: 7.0 GB
Screen: 1280x800
CPU: 1.6 GHz ose procesor më i shpejtë / 64-bit procesor Intel me shumë bërthama

Windows Adobe Photoshop Elements

Filename: PhotoshopElements_2021_LS30_win64.zip (Shkarko)
Filesize: 9.5 MB

Mac OS Adobe Photoshop Elements

Filename: PhotoshopElements_2021_WWEFDJ.dmg (Shkarko)
Filesize: 10.4 MB

Softuer i ngjashëm

GET 60% OFF GET 60% OFF