Shkarkim falas i Adobe Illustrator për Windows 10

Adobe Illustrator

 • Rendit
  (5/5)
 • Vlerësime: 1656
 • Licenca: 20,99 dollarë
 • Shkarkime: 24k
 • Versioni: 26.0
 • E përputhshme: Windows/macOS

Po kërkoni lidhje të sigurta të shkarkimit të Adobe Illustrator Free For Windows 10? Mësoni më shumë rreth mënyrave falas dhe ligjore për të shkarkuar programin në 2022.

Adobe Illustrator është një program softuerik i jashtëzakonshëm për të bërë art, vizatime dhe ilustrime me një kompjuter kompjuterik ose laptop MacOS. Illustrator u lëshua për herë të parë në 1987 nga Adobe dhe që atëherë është përditësuar rregullisht dhe është integruar në Adobe Creative Cloud të përdorur gjerësisht. Këtu do t'i hedhim një vështrim se çfarë është dhe disa nga aplikacionet e shumta të ndryshme, në mënyrë që të vendosni nëse është apo jo i duhuri për nevojat tuaja.

adobe illustrator shkarko falas për ndërfaqen e windows 10

Nëse jeni duke kërkuar për një program softuerik të fuqishëm dhe të lehtë për t'u përdorur që ofron shumë veçori për punën tuaj, atëherë Adobe Illustrator është për ju. Adobe Illustrator është versioni më i fundit i programit grafik vektorial të përdorur gjerësisht, i cili është krijuar nga Adobe si për dizajnerët ashtu edhe për artistët që punojnë vetë. Është pjesë e paketës Adobe Creative Cloud, e cila është një koleksion mbresëlënës i aplikacioneve të Adobe desktop dhe programeve celulare.

Software të ngjashëm

 • sketch logo
  Sketch
  $99
 • inkscape logo
  Inkscape
  Falas
 • drawplus logo
  DrawPlus
  Falas
 • affinity designer logo
  Affinity Designer
  $49.99
 • Krita
  Falas
GET 60% OFF GET 60% OFF