Shkarkim Falas i Adobe Photoshop për Windows 8

Adobe Photoshop

  • Rendit
    (5/5)
  • Vlerësime: 1867
  • Licenca: $20.99/month
  • Shkarkime: 16 mijë
  • Versioni: 23.1
  • E përputhshme: Win / Mac / iPadOS

Po kërkoni lidhje të sigurta të shkarkimit të Adobe Photoshop Free For Windows 8? Mësoni më shumë rreth mënyrave falas dhe ligjore për të shkarkuar programin në 2023.

Adobe Photoshop është në thelb një program softuerësh për retushimin e imazheve dhe redaktimin e imazheve për përdorim në kompjuterët Mac OS ose Windows. Adobe Photoshop gjithashtu u ofron përdoruesve aftësinë për të krijuar, modifikuar ose ndryshe ndryshuar fotografi, imazhe dhe grafika të tjera. Ky program përdoret gjerësisht në shumë industri dhe është një nga programet më të njohur dhe më të përdorur në botë.

adobe photoshop shkarko pa pagesë për ndërfaqen windows 8

Adobe Photoshop ka qenë lider i industrisë në softuerin e fotografisë dixhitale kur bëhet fjalë për përgatitjen e fotove dhe përmirësimin e tyre me përmirësime të imazhit dhe veçori të redaktimit. Adobe Photoshop gjithashtu ofron aftësi të paprecedentë redaktimi si për artistët ashtu edhe për fillestarët. Fotografëve profesionistë do t'i pëlqejnë shumë veçoritë e përfshira në këtë softuer. Pra, nëse doni t'i bëni fotografitë tuaja të shfaqen me një nivel të ri krijimtarie, atëherë Adobe Photoshop është padyshim për ju.

Software të ngjashëm

GET UP TO 60% OFF GET UP TO 60% OFF