Бесплатно преземање на Adobe Illustrator за Windows 10

Adobe Illustrator

 • Ранг
  (5/5)
 • Осврти: 1656
 • Лиценца: $20.99
 • Преземања: 24к
 • Верзија: 26.0
 • Компатибилен: Windows/macOS

Барате безбедни линкови за преземање на Adobe Illustrator Free за Windows 10? Дознајте повеќе за бесплатните и правни начини за преземање на програмата во 2023.

Adobe Illustrator е неверојатна софтверска програма за правење уметност, цртежи и илустрации со компјутер или лаптоп MacOS. Illustrator првпат беше објавен во 1987 година од Adobe и оттогаш се ажурираше на редовна основа и е интегриран во широко користениот Adobe Creative Cloud. Овде ќе погледнеме што е тоа и некои од неговите многу различни апликации, за да можете да одлучите дали е соодветно за вашите потреби или не.

adobe illustrator бесплатно преземање за интерфејс за windows 10

Ако барате моќна и лесна за употреба софтверска програма која обезбедува многу функции за вашата работа, тогаш Adobe Illustrator е за вас. Adobe Illustrator е најновата верзија на широко користената векторска графичка програма, која е креирана од Adobe и за дизајнери и за уметници кои работат сами. Тој е дел од пакетот Adobe Creative Cloud, кој е импресивна колекција на десктоп апликации и мобилни програми на Adobe.

Сличен софтвер

 • sketch logo
  Sketch
  $99
 • inkscape logo
  Inkscape
  Бесплатно
 • drawplus logo
  DrawPlus
  Бесплатно
 • affinity designer logo
  Affinity Designer
  $49.99
 • Krita
  Бесплатно
GET 60% OFF GET 60% OFF